Fudbaleri Radničkog poraženi na svom terenu od ekipe Zlatibora

0

Fudbaleri Radničkog poraženi su u 8. kolu Prve lige Srbije na svom terenu od ekipe Zlatibora iz Čajetine rezultatom 2:0.

Ekipa Radničkog je dobro startovala na početku utakmice i prvih tridesetak minuta bila čak i bolja od drugoplasirane ekipe Zlatibora. Fudbaleri Radničkog nisu iskoristili priliku u 19. minutu kada je igrač Radničkog pogodio prečku a zatim u 29. minutu nisu iskoristili veoma dobru priliku kada je lopta prošla tik pored stative golmana Zlatibora.

Fudbaleri Zlatibora su iskoristili priliku u 32. minutu i iz jednog centaršuta igrač gostiju D.Vidić je postigao gol glavom.

U 71. minutu fudbaleri Radničkog su imali ozbiljnu priliku sa dvadesetak metara da izjednače rezultat ali nisu uspeli.

Zlatibor je kaznio promašaje Radničkog i u 73. minutu su poveli sa 2:0 golom A.Vujića.

Fudbalere Radničkog u sredu očekuje duel sa ekipom Mačve u Šapcu u okviru Kupa Srbije, a naredni meč u prvenstvu igraju u subotu 29. septembra u Ivanjici protiv Javora.